Turite klausimų? Skambinkite +370 699 53023

Nauji metai – naujas portalas!

Pradėjo veikti pakuotės užsakymų portalas www.bags.lt . Portalo sukūrimas finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo. 

Portale galite užsakyti pagaminti pakuotę, labiausiai atitinkančią Jūsų verslo poreikius. Pateikiame ir plėsime pakuotės rūšių asortimentą, gaminių parametrų pasirinkimą ir įmanomus individualios spaudos būdus. Tai tiražo gamyba.  Priklausomai nuo kiekio yra pasiūloma individualumo ir spaudos galimybių įvairovė. Naujiena: visas galimybes vaizdžiai  parodo gaminio iliustratorius. Tokio iliustratoriaus pakuotės srityje Lietuvoje dar neteko matyti.  Tai padeda suprasti siūlomas galimybes ir suformuoti tikslią užklausą, atitinkančią Jūsų poreikį. Gausite mūsų kainos pasiūlymą ir užsakysite gamybą.  Toliau visi veiksmai atsispindės Jūsų paskyroje. Joje rasite visas užklausas, mūsų pasiūlymus, gamybos užsakymus, dizaino projektus, dokumentus ir t.t.    Svarbu, kad galėsite sugeneruoti duomenų suvestines GPAIS ataskaitoms.

Jūsų mokėjimą saugiai apdoros mūsų mokėjimų partneris Paysera. Arba galėsite atsisiųsti išankstinę sąskaitą mokėjimui per savo banką.